Sertifika
iyi kalite Waterwell sondaj satış için
iyi kalite Waterwell sondaj satış için
Müşteri yorumları
Basit operation.reduce maliyet, işçilerimizin XYT-2B delme gibi çok teçhizat. Pekin SINOVO saygın bir şirket, sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— İnşaat işleri Enginee danışmanlık

Merhaba, ben Mok clarance form Singapur, TR138D rotary sondaj Pekin SINOVO üzerinden satın aldık. En iyi quanlity, en düşük fiyat, teşekkür biraz çok!

—— TEG UZAK DOĞU LTD

Hızlı sorgulama whatsapp 008613801057171

—— Hızlı sorgulama whatsapp

Merhaba, Afganistan'dan Hotak bu. Biz de SIN300-II SINOVO üzerinden sondaj su aldım. Üçüncü yıl oldu.Bizim makine çok iyi çalışır.

—— Hotak

Biz Sondaj İÇİN bazı AKSESUARLARI emretti ve kaliteli teslimat hızlı ve iyi hizmet, çok iyi.

—— AYED

Biz bir ünite TR200D Rotary Sondaj, bu yıl, sinovo şirket çok iyi bir hizmet ve hızlı teslimat time.We yani satisfyingly kaydıyla sipariş

—— PT

Ben sohbet şimdi

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

1 2 3 4 5
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
Fabrika Atölye Yedek parçalar kitaplığı İnşaat sahası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : SINOVO
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 20 Million-30 Million
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 60% - 70%
Pekin Sinovo Uluslararası ve Sinovo Ağır Sanayi Ltd

sondaj kuleleri ve kazık kuleleri ISO9001: 2000 sertifikalı üretici. Başından bu yana, küresel müşterilere yüksek kaliteli sondaj ekipmanları sağlamaya kararlıyız. Yıllar süren çalışmalarımız sayesinde, 7, 800 metrekarelik bir alanı kaplayan ve 50'nin üzerinde ekipmanla donatılmış bir üretim üssü kurduk. Artan pazar taleplerini karşılamak için üretim kapasitemizi sürekli arttırmak için çalışıyoruz. Şimdi çekirdek sondaj kuleleri için yıllık üretimimiz 1, 000 birimdir; su kuyusu sondaj kuleleri 250 birimdir; ve döner sondaj kuleleri 120 birimdir. Buna ek olarak, profesyonel mühendislerimizin yoğun çalışmaları sayesinde, sondaj ekipmanlarımızı piyasada rekabetçi tutmaya yardımcı olan elektronik hidrolik kontrol ve tahrik sistemleri alanında ön sırada yer alıyoruz. Firmamız Çin'in başkenti Pekin şehrinde bulunmaktadır. Burada rahat ulaşım, bol emek kaynakları ve ileri teknolojiye erişimimiz var. Bu, ürünlerimizin üretimini ve nakliyesini kolaylaştırır ve bunları daha düşük fiyatlarla sunmamıza izin verir.

İletişim bilgileri
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alan Wang

Tel: 86-10-51908781/51909163

Faks: 86-10-51908780

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)