aboutus

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
1 2 3 4 5
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: SINOVO
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 20 Million-30 Million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

 

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 0

 

Beijing SINOVO International Trade Co., Ltd., inşaat makineleri, arama ekipmanları, ithalat ve ihracat ürün acentesi ve inşaat şeması danışmanlığı alanında faaliyet gösteren profesyonel bir inşaat makineleri ekipmanı ve inşaat çözümleri tedarikçisidir. keşif endüstrisi tedarikçileri.

 

1990'ların başında, şirketin omurga üyeleri inşaat makineleri alanında hizmet veriyordu.20 yıldan fazla süren geliştirme ve inovasyonun ardından şirket, dünyanın birçok önde gelen ekipman üreticisi ve Çin'deki ünlü ekipman üreticileri ile uzun vadeli bir stratejik işbirliği ittifakı kurdu ve Çin'in mühendislik makine ve ekipman ihracat projelerinde birçok ödül kazandı. uzun yıllar.

 

Şirket, 2008 yılında stratejik entegrasyon gerçekleştirdi ve Güneydoğu Asya pazarının gelişimini güçlendirmek için Singapur'da TEG uzak doğu şirketini kurdu.

 

2010 yılında şirket, Hebei Xianghe'nin gelişmekte olan endüstri tanıtım bölgesinin üretim ve üretim üssüne yatırım yaptı, toplam 120 milyon yuan yatırımla, kazık mühendisliği makinelerinin Ar-Ge ve imalatıyla uğraşan 67 mu'lik bir alanı kapladı. , su kuyusu sondajı ve jeolojik keşif ekipmanları.

 

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 1

 

SINOVO'nun iş kapsamı temel olarak kazık inşaat makineleri, kaldırma, su kuyusu sondajı ve jeolojik keşif ekipmanları, inşaat makine ve ekipmanlarının satışı ve ihracatı ile makine ve aletlerin çözümüne odaklanmıştır.Dünyada 120'den fazla ülke ve bölge ile ticari ilişkiler kurmuş, beş kıtada satış, hizmet ağı ve çeşitlendirilmiş pazarlama modeli oluşturmuştur.

 

Tüm ürünler ISO9001: 2000 sertifikası, CE sertifikası ve GOST sertifikası almıştır.Bunların arasında, kazık makinelerinin satışı Güneydoğu Asya pazarında Çin'deki ilk markadır ve sürekli olarak Afrika keşif endüstrisinin mükemmel Çinli tedarikçisi haline gelmiştir.Ve Singapur, Dubai, Cezayir tasarım hizmetleri, küresel teknoloji sağlamak ve yedek parça tedariki kaliteli satış sonrası hizmet.

İdealler ve inançlar

 

Yıllar geçtikçe SINOVO, tüm dünyadaki temel inşaat işletmeleri için kapsamlı ve yüksek kaliteli inşaat ekipmanı ve inşaat şeması sağlamaya odaklanan "Dürüstlük, Profesyonellik, Değer ve Yenilik" temel konseptine bağlı kalmaktadır ve "Geleceği İnşa Et" Foundation "Vakfın ideali ve inancı, şirketimizin profesyonel, hızlı ve kullanışlı hizmet özelliklerini tam anlamıyla yerine getirmek," her şeyin üstünde kalite "kalite politikası, gerçekçi ve girişimci ve mükemmellik ruhu ile çok şey kurtarabiliriz. Müşteriler için mühendislik ekipmanı satın alma maliyeti ve pazar rekabetinde liderlik.

 

 

 

Geçmiş

 

1990'ların başlarında, SINOVO'nun omurga üyeleri inşaat makineleri alanında hizmet veriyorlardı.20 yılı aşkın bir süredir geliştirme ve inovasyonun ardından şirket, dünyanın birçok önde gelen ekipman üreticisi ve Çin'deki ünlü ekipman üreticileri ile uzun vadeli bir stratejik işbirliği ittifakı kurdu ve Çin'in mühendislik makine ve ekipman ihracat projelerinde birçok ödül kazandı. uzun yıllar.

 

Şirket, 2008 yılında stratejik entegrasyon gerçekleştirdi ve Güneydoğu Asya pazarının gelişimini güçlendirmek için Singapur'da TEG FAR EAST şirketini kurdu.

 

2010 yılında şirket, Hebei Xianghe'nin gelişmekte olan endüstri tanıtım bölgesinin üretim ve üretim üssüne yatırım yaptı, toplam 120 milyon yuan yatırımla, kazık mühendisliği makineleri, kaldırma, kaldırma işleri ile uğraştı. , su kuyusu sondajı ve jeolojik keşif ekipmanları.

 

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co. Ltd, ISO9001: 2000 sertifikalı sondaj kuleleri ve kazık makineleri üreticisidir.Başladığımızdan beri, küresel müşterilere yüksek kaliteli sondaj ekipmanı sağlamayı taahhüt ediyoruz.Yıllar içinde gösterdiğimiz çabalar sayesinde 7 bin 800 metrekarelik bir alanı kaplayan ve 50'nin üzerinde ekipmanla donatılmış bir üretim üssü kurduk.Artan pazar taleplerini karşılamak için üretim kapasitemizi sürekli olarak artırmak için çalışıyoruz.Şu anda çekirdek sondaj kuleleri için yıllık üretimimiz 1.000 adettir;su kuyusu sondaj kuleleri 250 birimdir;ve döner sondaj kuleleri 120 adettir.Ayrıca profesyonel mühendislerimizin sıkı çalışmaları sayesinde, sondaj ekipmanımızı pazarda rekabetçi tutmaya yardımcı olan elektronik hidrolik kontrol ve tahrik sistemleri alanında ön saflarda yer alıyoruz.Şirketimiz Çin'in başkenti Beijing şehrinde bulunmaktadır.Burada rahat ulaşım, bol iş gücü kaynakları ve ileri teknolojiye erişimimiz var.Bu, ürünlerimizin üretimini ve sevkiyatını kolaylaştırır ve onları daha düşük fiyatlarla sunmamızı sağlar.

 

 

Hizmet

Çin'de köklü bir sondaj kulesi üreticisi olarak , SINOVO, itibar ve ağızdan ağıza iş yapıyor.Müşterilere mükemmel hizmet sunmaya adadık.Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanırken kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için , eksiksiz bir satış sonrası servis sistemi kuruyoruz , ve sondaj makinelerimiz için bir yıllık garanti veriyoruz.Garanti süresi boyunca, ücretsiz hata ayıklama , operatör eğitimi ve bakım hizmeti veriyoruz.Ayrıca , ücretsiz yedek parçalar da sunuyoruz.Ana bileşenlerimiz dünyaca ünlü firmalardan ithal edildiğinden, denizaşırı müşterilerimiz bu bileşenlerin bakımını kolaylıkla yapabilirler.

 

Satış Öncesi Hizmet


1. Her ürün için, ürünün uygulanabilirliğini sağlamak için müşterilere ilgili ürün bilgilerini ve teknik bilgileri sağlayacağız.
2. Ticaret sözleşmemize göre, sondaj ekipmanı ürünlerini zamanında göndereceğiz.
3. Müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için tüm ekipmanlar sıkı denetim ve tekrarlanan testlerden geçmelidir.
4. Ürünlerimiz üçüncü şahıslar tarafından incelenebilir.Tüm teçhizat ürünleri müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilecektir.

 

Satış içi hizmet


1. Müşterilerimizin statükosuna çok dikkat edeceğiz.Genellikle müşterilerimizle iletişim halinde kalıyor ve zaman zaman onları ziyaret ediyoruz.
2. Müşterilerimizin yararı için malları hazırlıyoruz.
3. Teslim süremiz uzun değil, yaklaşık 10 ila 15 gün.Ürünün müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilmesi gerektiğinde teslimat süresi uzayacaktır.

 

satış sonrası hizmet


1. Müşterilerimiz için bir ila iki haftalık yerinde hizmet ve eğitim programları sağlıyoruz.
2. Normal aşınan parçalar garanti süresi içinde ücretsiz olarak değiştirilecektir.
3. Sorumluluğumuzun dışındaki hasarlar için, yenilerini onarmak veya değiştirmek için müşteri gereksinimlerine göre teknik rehberlik sağlayabiliriz.

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 0

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 1

 

Ekibimiz

30 yılı aşkın süredir inşaat makine ve ekipmanlarının üretimi ve satışı ile uğraşan mükemmel bir lider ekibimiz var.Deneyimli dış ticaret iş ekibi ve profesyonel satış sonrası ekip.

 

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. şirket Profili 2

 

 

İletişim bilgileri