Ana sayfa Ürünlerjeolojik Sondaj kulesi

Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig

Sertifika
iyi kalite Temel sondaj satış için
iyi kalite Temel sondaj satış için
Basit operation.reduce maliyet, işçilerimizin XYT-2B delme gibi çok teçhizat. Pekin SINOVO saygın bir şirket, sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— İnşaat işleri Enginee danışmanlık

Merhaba, ben Mok clarance form Singapur, TR138D rotary sondaj Pekin SINOVO üzerinden satın aldık. En iyi quanlity, en düşük fiyat, teşekkür biraz çok!

—— TEG UZAK DOĞU LTD

Hızlı sorgulama whatsapp 008613801057171

—— Hızlı sorgulama whatsapp

Merhaba, Afganistan'dan Hotak bu. Biz de SIN300-II SINOVO üzerinden sondaj su aldım. Üçüncü yıl oldu.Bizim makine çok iyi çalışır.

—— Hotak

Biz Sondaj İÇİN bazı AKSESUARLARI emretti ve kaliteli teslimat hızlı ve iyi hizmet, çok iyi.

—— AYED

Biz bir ünite TR200D Rotary Sondaj, bu yıl, sinovo şirket çok iyi bir hizmet ve hızlı teslimat time.We yani satisfyingly kaydıyla sipariş

—— PT

Ben sohbet şimdi

Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig

Çin Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi
Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig Tedarikçi

Büyük resim :  Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINOVO
Sertifika: CE/GOST/ISO9001
Model numarası: aksesuarlar jeolojik sondaj sondaj kuyularında

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Teslim süresi: HİSSE SENEDİ
Ödeme koşulları: T/T & L/C
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Sondaj Aksesuarları ile Sıkıştırılmış Jeolojik Taşınabilir Matkap Rig

Ayrıca jeolojik sondaj kulelerine ek olarak hava delme aletleri ve çamur pompası delme araçları da üretiyoruz. Hava delme takımlarımız DTH çekiçlerini ve çekiç kafalarını içerir. Hava delme, matkap uçlarını soğutmak, matkap uçlarını çıkarmak ve kuyu duvarını korumak için su ve çamur sirkülasyonu yerine basınçlı hava kullanan bir tekniktir. Boş olmayan hava ve gaz-sıvı karışımının kolay hazırlanması, kuru ve soğuk yerlerde sondaj kulelerinin kullanılmasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve su maliyetlerini etkili bir şekilde azaltır.
 

Çamur pompası delme takımlarımız, tricone diş bitlerini, üç kanatlı biti, kilit adaptörlerini, tricone uçlarını, sondaj çubuklarını ve delme uçlarını vs. içerir. Sondaj kulelerinin stabilitesini sağlamak için dikkatlice üretilirler.

 

İletişim bilgileri
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)