Ana sayfa ÜrünlerTemel sondaj

SHY - 5D Yönlü Karot Delme Rig Düşük Gürültü kullanır

Sertifika
iyi kalite Waterwell sondaj satış için
iyi kalite Waterwell sondaj satış için
Basit operation.reduce maliyet, işçilerimizin XYT-2B delme gibi çok teçhizat. Pekin SINOVO saygın bir şirket, sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— İnşaat işleri Enginee danışmanlık

Merhaba, ben Mok clarance form Singapur, TR138D rotary sondaj Pekin SINOVO üzerinden satın aldık. En iyi quanlity, en düşük fiyat, teşekkür biraz çok!

—— TEG UZAK DOĞU LTD

Hızlı sorgulama whatsapp 008613801057171

—— Hızlı sorgulama whatsapp

Merhaba, Afganistan'dan Hotak bu. Biz de SIN300-II SINOVO üzerinden sondaj su aldım. Üçüncü yıl oldu.Bizim makine çok iyi çalışır.

—— Hotak

Biz Sondaj İÇİN bazı AKSESUARLARI emretti ve kaliteli teslimat hızlı ve iyi hizmet, çok iyi.

—— AYED

Biz bir ünite TR200D Rotary Sondaj, bu yıl, sinovo şirket çok iyi bir hizmet ve hızlı teslimat time.We yani satisfyingly kaydıyla sipariş

—— PT

Ben sohbet şimdi

SHY - 5D Yönlü Karot Delme Rig Düşük Gürültü kullanır

Çin SHY - 5D Yönlü Karot Delme Rig Düşük Gürültü kullanır Tedarikçi

Büyük resim :  SHY - 5D Yönlü Karot Delme Rig Düşük Gürültü kullanır

Ürün ayrıntıları:

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1Unit
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

SHY - 5D Yönlü Elmas Çekirdek Sondaj Makinesi Düşük Gürültüyü Kullanıyor

SHY-5D elmas karotlu matkap, şu anda büyük uluslararası üreticiler tarafından benimsenen hidrolik sistemde bir ileri yük algılama kontrol sistemi kullanmaktadır. Teçhizat, en zorlu arazilerde bile kapasitesini artıran güçlü tırmanma yetenekleri ile teçhizat sağlayan kaliteli pasaj parçalarına sahiptir.

Bu sondaj teçhizatı aşağıdaki sondaj uygulamaları için uygundur;

 • Elmas karot sondajı
 • Yönlü sondaj
 • Ters dolaşım sürekli kor
 • Perküsyon döner
 • Coğrafi teknoloji
 • Su delikleri
 • demirleme

Ürün Özellikleri:

 1. Teçhizat, düşük ses seviyelerinde çalışan düzgün bir hidrolik iletim sunar. Operasyona kolaylık sağlamak, emek tasarrufu sağlamak ve sahada iş güvenliğini teşvik etmeye odaklanmaktadır.
 2. Matkabın tüm hidrolik sistemi uluslararası gelişmiş yüke duyarlı kontrol sistemi, verimli ve sumptuary kabul edilir, ana hidrolik elemanlar tüm orijinal ithal, istikrarlı ve güvenilirdir.
 3. Ön yükleme seti, yüksek sürüş kuvvetine ve güçlü tırmanma kabiliyetine sahiptir.
 4. Dönme başlığı kademesiz hız aktarımıdır, geniş bir hız ve tork (3 ila 3 hız) sunar, rotasyon başlığı özellikle çubuk hareketleri sırasında daha fazla rahatlık ve verimlilik sağlamak için hidrolik koçlarla yanlara atılabilir.
 5. Hidrolik ayna çeneleri ve ayak kelepçeleri, güvenilir, nötr olacak şekilde tasarlanmış hızlı bir sıkıştırma hareketi sunar. Ayak kelepçeleri, farklı boyuttaki kayma çeneleri kullanılarak boyutlandırılan çeşitli farklı matkap çubuklarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.
 6. 3.5 metrede besleme darbesi, çalışma süresini azaltır, sondaj verimliliğini artırır ve iç tüp çekirdek tıkanıklıklarını azaltır.
 7. Braden ana vinç (ABD), Rexroth'un kademesiz hız aktarımlarına sahiptir. Tek halatlı kaldırma kapasitesi 8.1 tona kadar. Kablolu vinç ayrıca geniş bir hız aralığı sunan, kademesiz bir hız iletimi ile donatılmıştır.

Teçhizat, operatörün çubukları daha hızlı ve daha verimli hale getirerek 6 metreye kadar uzunluklarda çubuk çekmesini sağlayan uzun bir direğe sahiptir.

 1. Taşıma büyüklüğünü azaltmak ve sivil yol taşımacılığı statüsünü yerine getirmek için direğe katlanabilir. Sondaj teçhizatı konteynır içinde nakledilebilir.
 2. Aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm önemli gösteriler ile donatılmıştır:
 • Dönme hızı
 • Besleme basıncı
 • Ampermetre
 • Voltmetre
 • Ana pompa / tork göstergesi
 • Su basınç göstergesi

Delicinin matkap ucunun tüm operasyonunu basit bir bakışla denetlemesini sağlamak.

İletişim bilgileri
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)