Sertifika
iyi kalite Temel sondaj satış için
iyi kalite Temel sondaj satış için
Müşteri yorumları
Basit operation.reduce maliyet, işçilerimizin XYT-2B delme gibi çok teçhizat. Pekin SINOVO saygın bir şirket, sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

—— İnşaat işleri Enginee danışmanlık

Merhaba, ben Mok clarance form Singapur, TR138D rotary sondaj Pekin SINOVO üzerinden satın aldık. En iyi quanlity, en düşük fiyat, teşekkür biraz çok!

—— TEG UZAK DOĞU LTD

Hızlı sorgulama whatsapp 008613801057171

—— Hızlı sorgulama whatsapp

Merhaba, Afganistan'dan Hotak bu. Biz de SIN300-II SINOVO üzerinden sondaj su aldım. Üçüncü yıl oldu.Bizim makine çok iyi çalışır.

—— Hotak

Biz Sondaj İÇİN bazı AKSESUARLARI emretti ve kaliteli teslimat hızlı ve iyi hizmet, çok iyi.

—— AYED

Biz bir ünite TR200D Rotary Sondaj, bu yıl, sinovo şirket çok iyi bir hizmet ve hızlı teslimat time.We yani satisfyingly kaydıyla sipariş

—— PT

Ben sohbet şimdi

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
İnşaat sahası Fabrika Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : SINOVO
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 20 Million-30 Million
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 60% - 70%
Pekin Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co Ltd , biz döner sondaj kuleleri, CFA ekipmanları, diyafram duvar ekipmanları, kazık çakma, desanders, hidrolik paletli matkaplar, yatay yönlü sondaj kuleleri, su kuyusu sondaj kuleleri dahil olmak üzere, ürünlerin büyük bir çeşitliliği sağlamak jeolojik sondaj kuleleri ve üst kafa tahrikli sondaj sistemleri. Bu ürünler kazık temel inşaatı, tünel inşaatı, mühendislik, jeolojik keşif ve kuyu sondaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kalitesini sağlamak için, her üretim detayı için sıkı kalite kontrol önlemleri uygulamaktayız. Ek olarak, kilit bileşenlerimiz dünyaca ünlü firmalardan ithal edilmekte ve hammaddelerimiz özenle seçilmekte ve test edilmektedir. Bu bizim yüksek kaliteli döner sondaj kuleleri, mobil sondaj kuleleri ve su kuyusu sondaj kulelerimizin sırrıdır. Deneyimli kadromuz, en son teknoloji ve ekipmanlarla birleştiğinde, üstün sondaj ekipmanlarımızı ekonomik fiyatlarla sunmamızı sağlar. Ürün kalitesi ve güvenilirliğine olan bağlılığımızın bir sonucu olarak sondaj kulelerimiz ve kazık çakma makinelerimiz CE sertifikası almıştır. Günümüzde, döner sondaj kulelerimiz, yatay yönlü matkaplar ve üst düzey sondaj ekipmanları, Singapur, Rusya, Hindistan, Türkiye, Ukrayna, Avusturya, Nijerya ve daha fazlası gibi dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.

İletişim bilgileri
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alan Wang

Tel: 86-10-51908781/51909163

Faks: 86-10-51908780

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)