products

Hidrolik Karot Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINOVO
Sertifika: CE/GOST/ISO9001
Model numarası: SNR400C
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: İhracat standart ambalaj
Teslim süresi: Stokta
Ödeme koşulları: / T ve L / C
Yetenek temini: Ayda 30 set
Detay Bilgi
tip: Su Sondajı Rig kullanım: Su Kuyusu, su kuyusu sondaj kuleleri
Şart: Yeni ad: Çok İşlevli Hidrolik Sondaj Ekipmanları
Uygulama: Delik çekiç matkap teçhizat aşağı Ürün adı: Karot Makinesi
Vurgulamak:

Hidrolik Su Sondajı Rig

,

DTH Çekirdek Sondaj Rig


Ürün Açıklaması

 

SNR400C çok fonksiyonlu paletli monte su kuyusu sondaj kulesi

 

SNR-400C, çelik raylı bir tür hafif ve yüksek verimli çok fonksiyonlu su kuyusu sondaj kulesi olup, kuyu delme, kuyu izleme ve toprak kaynaklı ısı pompası kliması için mühendislik yapımında yaygın olarak kullanılır ve aynı zamanda delik patlatmada uygulanır , cıvata ve çapa kablosu, vb. en iyi sürücü döner güç kafa ve bir hidrolik döner disk döner mekanizması, hidrolik motorlar, hidrolik vinç zinciri tahrik derin delik delme kurumlar ve direk. delici benimser ters dolaşım sondaj teknolojisi, çamur, basınçlı hava DTH çekiç sondaj teknolojisi, kapak tabakası, kum çakıl, kum, kaya tabakası tabakası, geniş çaplı derin delik inşaatı bitirebilir. Matkap, matkap borusu rafı kaldırma boşaltma, destek ayakları tesviye, kaldırma, yürüyüş ve diğer yardımcı hareket hidrolik sistem, sadece çalışma verimliliğini artırmak değil, aynı zamanda operatörlerin emek yoğunluğunu azaltır.

 

 

ANA ÖZELLİKLER

1. Rig tipi isteğe bağlı kendini yükleme için yüksek bacak ile donatılmış Paletli ve kamyon tipi, isteğe bağlı dizel motor veya motor gücü.

2. kombine pompa transfer kutusu, hidrolik döner güç kafası, motor zincir pervane, su ter pompası, çamur konfigürasyonu gibi hidrolik pompa parçaları, makul güç eşleştirme, hız, basınç düzenleme bloğu kademesiz ayar, sondaj parametreleri çeşitli ulaşmak, karşılamak çeşitli sondaj teknolojisi, tüm formasyon sondaj gereksinimlerine uyarlayın.

3. Çoklu delme teknolojisi: toprak ve kum çakıl yatak ters sirkülasyon sondaj.Nem kaya kombinasyonu büyük çaplı DTH darbeli delme bileşimi, tüm hava kaçağı oluşumu delme derin delik bir delik takip.Derin delikli su, gaz, üç karmaşık tabaka kombinasyonu DTH darbeli sondaj çamuru.

4. Patent yöntemi: 600 mm kaya deliği çapı, DTH darbeli delme nem kombinasyonu,% 50 tasarruf hava kompresörü,% 20 verimliliğini artırmak.300mm çaplı matkap 800 m derin su, gaz, DTH çekiç sondaj çamuru üç orta kombinasyon, alternatif rulo kaya delme, hızı% 200 arttırır.

5. Yüksek basınçlı çamur pompası, pozitif ve negatif sirkülasyon pompaları, sondaj çerçevesi kaldırma, sondaj platformu açma ve kapatma, sondaj borusu deşarj, tesviye, sarma, matkap bacak inşaat verimliliğini artırmak gibi, hidrolik tarafından kontrol edilen yardımcı hareket ile yürüyüş Operatör çalışmasının yoğunluğunu azaltın.

6. Hidrolik sistem ayrı hava soğutmalı hidrolik yağ soğutucusu ile donatılmıştır ve isteğe bağlı olarak hidrolik sistemin farklı bölgelerin yüksek sıcaklık hava koşulları altında sürekli ve verimli çalışmasını sağlamak için su soğutucusu takabilir.

 

Hidrolik Karot Makinesi 0

 

Teknik parametreler

Motor gücü 160kW
Maksimum delme derinliği 500m
Sondaj deliği çapı Kaya 200-350mm, Kil 500-1000mm
Çalışma hava basıncı 1.05-2.46Mpa
Toplam gaz tüketimi 16-30 m3 / dak
Delme verimliliği 10-25 m / s
Matkap çubuk uzunluğu 6 metre
Sondaj borusu çapı 108mm
Eksenel basınç 200KN
Kaldırma kuvveti 200KN
Hidrolik vinç 200KN
Yavaşla, yavaş hız 9,2 m / dakika
Hızlı yükselin, hızlı ileri alın 50m / dakika
Döner torkun güç kafası 13000Nm
Döner başlığın alt başlığı 40000Nm
Döner hız 0-50,0-100rpm
Hidrolik çamur pompası 400L / dakika
Yürüme hızı 3 km / h
Tırmanma kabiliyeti 20 derece
Ağırlık 14500kg
boyut 9400 * 2100 * 3200mm

 


Hidrolik Karot Makinesi 1

 

Hidrolik Karot Makinesi 2

 

Hidrolik Karot Makinesi 3

İletişim bilgileri

Telefon numarası : +8613466631560

Naber : +8613801057171